משאבת חלב חשמלית של מדלה – שומרים על כל טיפה

שאיבת חלב הפכה בעשור האחרון לפתרון יעיל, נוח וכזה שמאפשר לאימהות רבות לחזור לשגרה ולעבודה מבלי לוותר על הקשר הישיר ביותר עם תינוקן – הנקה.
משאבת החלב מאפשרת ליהנות מכל העולמות וללא אילוצים המגבילים את האם או גורמים לה לוותר על האכלת התינוק בחלב האם שלה. אם בעבר הייתה נפוצה בעיקר משאבת חלב ידנית, כיום התמונה שונה ובפני האם הטרייה עומדות מגוון משאבות חלב חשמליות בעלות תכונות שונות. מהם היתרונות במשאבת חלב חשמלית?

משאבת חלב חשמלית – שתהיה לך שאיבה נוחה

על יתרונות שאיבת חלב כבר דובר רבות. היכולת לשאוב חלב, לשמור את החלב במיכל או שקית אחסון, לשלוף מהמקרר בעת הצורך ולספק לתינוק את מחסורו, מאפשרת לך, האם הטרייה, שעומדת לפני חזרה לעבודה או מנסה לחזור במידת האפשר לשגרת החיים את השקט הנפשי, בידיעה כי את לא צריכה להתפשר על תחליפים, והתינוק שלך מקבל את התזונה הטובה ביותר עבורו. אם את מתלבטת בין משאבת חלב ידנית ומשאבת חלב חשמלית, חשוב שתביני מהם המאפיינים של המשאבה החשמלית, מהם היתרונות ותביני האם זו הבחירה המתאימה גם עבורך.

יתרונות במשאבת חלב חשמלית

  1. שדרוג ניכר בתהליך השאיבה – משאבת חלב חשמלית מהווה שדרוג עבורך, האם השואבת, מהסיבה הפשוטה שהיא כרוכה בפחות מאמץ. פעולת השאיבה כשמה כן היא, חשמלית.
    כלומר, אין צורך להשקיע מאמץ בפעולת השאיבה מאחר והמשאבה עושה את כל העבודה עבורך.
  2. התאמה אישית – למדלה מספר דגמים של משאבות חלב חשמליות שמאפשרות לך לווסת את עוצמת השאיבה, כך שגם אם את סובלת מרגישות גבוהה במיוחד בחזה ובאזור הפטמה, תוכלי לבצע שאיבה מהירה ללא כל תחושת חוסר נוחות שהיא.
  3. מעודדת ייצור חלב – התקופה הראשונה לאחר הלידה מלווה, אצל רוב הנשים, בגודש חלב או לפחות בכמות שתספיק לתינוק. בהמשך מתחיל להיווצר איזון והתמתנות כמות החלב. נשים רבות המעוניינות להמשיך ולהניק, חוששות שמא החלב שלהן לא יספיק לתינוקן. כאן, הפתרון היעיל ביותר הוא דווקא משאבת חלב חשמלית. ויסות שלה למצב של שאיבה בעוצמה גבוהה, יסייע ביצור חלב בכמות גדולה יותר ואחסונו במקרר. בשורה התחתונה, מדובר במינימום מאמץ עם מקסימום תוצרת.
  4. השקעה לטווח ארוך – אם את בוחרת לרכוש משאבת חלב חשמלית זו בעצם השקעה שתמשיך ותשמש אותך לאורך זמן. אם מדובר בילד ראשון ואת מתכננת ילדים נוספים בעתיד, ההשקעה משתלמת עבורך – המשאבה החשמלית תמשיך אתך גם ללידות הבאות.

 

בייבי רותם מזמינים אתכן להתרשם ממגוון משאבות החלב של מדלה – המותג המוביל בעולם.
עם משאבת חלב חשמלית של מדלה, תמצאי כי האיכות, השימוש הנוח ומגוון סוגי המשאבות שמספקים פתרונות אפקטיביים שמתאימים לנשים השונות, מסייעים מאד במעבר מהנקה לשאיבה.