סרטונים

[row]
[span4]

מדלה סימפוני היא המשאבה המשוכללת והמתקדמת ביותר של חברת מדלה שנמצאת בשימוש בכל המרכזים הרפואיים בארץ. ניתנת לשאיבה חד צדדית ודו צדדית בו זמנית, ניתנת לשליטה על העוצמה והמהירות ואף מדמה את פעולת היניקה של התינוק.
[/span4]
[span4]


משאבת lactina של מדלה היא משאבה חזקה ושקטה. בעלת שאיבה חד צדדית ודו צדדית בו זמנית.
[/span4]
[span4]

משאבת Swing Maxi משאבה דו-צדדית המותאמת לשאיבות מרובות, מדמה את פעולת היניקה של התינוק, פועלת בשני שלבים: גירוי ושאיבה. נוחה להתניידות.
[/span4]
[/row]

[row]
[span4]


משאבת החלב הכפולה הקטנה ביותר בעולם – freestyle. המשאבה קומפקטית ומאפשרת שאיבה כפולה עם טכנולוגית השאיבה בשני שלבים המעניקה לך נוחות ומקסימום חלב במינימום זמן. המוצר פותח על מנת לענות על הצורך של האמהות במשאבה ניידת ויעילה לשאיבה בו זמנית משני השדיים. בנוסף, המשאבה מציעה אביזרים נלווים המותאמים לסגנון החיים והצרכים הגדלים של האמהות.
[/span4]
[span4]

משאבת Swing של מדלה היא המשאבה החשמלית הביתית הראשונה והיחידה לשאיבה משד אחד המאופיינת ע"י טכנולוגיה של שאיבה בשני שלבים, הדומה ליניקה הטבעית של התינוק. שלב הראשון מאופיין ע"י יניקות קצרות ומהירות. לאחר שחרור החלב מתחיל השלב השני המאופיין ביניקות עמוקות ונינוחות יותר. הדבר נותן לאם ולתינוק את התמיכה האופטימאלית במשך תקופת ההנקה.
[/span4]
[span4]

משאבת המיני אלקטריק פלוס הינה משאבה אידיאלית המאפשרת שאיבה נוחה ונעימה. המיני אלקטריק פלוס קלת משקל ונוחה לנסיעות. למשאבה גלגלת המאפשרת ויסות עוצמת השאיבה ומאפשרת לך לקבוע את רמת הנוחות בזמן השאיבה. בנוסף למשאבה ניתן להוסיף בוכנה ההופכת אותה למשאבה ידנית במידה ויש צורך. היא נוחה לשימוש, קלה לניקוי ונוחה להרכבה.
[/span4]
[/row]