5 מוצרי הנקה שיקלו על החיים שלכן

נשים רבות בוחרות להניק מטעמים שונים. יחד עם זאת, ועל אף היותה אחד מהצעדים החיוניים ביותר להתפתחות התינוק, הנקה אינה תמיד קלה, לעתים היא אפילו כואבת, לא נוחה ועוד לא דיברנו על הגודש. לפניכן חמישה מוצרי הנקה שמטרתם לייעל אותה, להקל עליכן ולהפוך אותה ללא פחות ממושלמת.

סינר הנקה
לא כולן חשות בנוח להניק בסביבה הומה אדם, ולחפש מקום להסתתר בו. סינר הנקה הוא מעין שכמייה המאפשרת הנקה פרטית ואינטימית בכל מקום, מאפשר קשר עין עם תינוקך בעת ההנקה ומעניק חוויית הנקה נוחה ואינטימית. חפשו מוצר שיהיה נוח לשימוש, למשל עם תופסן נגיש שיהדק אותו לחולצתכן עם אפשרות לשחק איתו בהתאם למידת הפרטיות בה אתן מעוניינות. עוד חפשו סינר הנקה איכותי שניתן לכבס אותו בקלות ואפילו עם כיס לאחסון מוצף או רפידת הנקה, כמו שמציעה חברת מדלה עם מוצרי ההנקה שלה.

כרית הנקה
הנקה לעתים מכאיבה ולא דווקא בחזה. לעתים תנוחת הנקה לא נכונה, גב כפף, אחיזת התינוק במאמץ גרמים לכאבי גב, ידיים וכתפיים. כרית הנקה מספקת את התמיכה המרבית, כך שגם אתן תניק בנחת וכפועל יוצא גם התינוק יהיה נינוח יותר. ישנן כריות הנקה שמשחררות מתח מהכתפיים ומהצוואר מאחר והן מספקות את מלוא התמידה לגב, הן מתאימות להנקה ואף להאכלה מבקבוק לפחות עד גיל שנה ואפילו יותר, הן מתכווננות ומתאימות למבנה גוף שונה ויש לה גם מבנה אורטופדי, כך שהיא מושלמת לאחר ניתוח קיסרי. עם כרית הנקה גם בני משפחה נוספים המאכילים את התינוק יוכלו לחוש בנוח, בבטחה וייהנו מהאכלה נטולת מתחים. חפשו כרית של יצרן מוכר, כזו שניתן לכבס את הכיסוי שלה בקלות, ועם מילוי איכותי שיחזיק מעמד לזמן רב.

רפידות ג'ל
אחת הבעיות הידועות אצל נשים מיניקות הן גודש בשד. תוכלו לרכוש רפידות ג'ל שמטרתן לסייע ולהקל על הגודש, ולחסוך מעצמכן כאבים, התקשות באזור החזה ואפילו הסתבכות עד כדי דלקת.

שקיות לאחסון חלב
כששואבים חלב צריך גם מקום לאחסן אותו. שאיבת חלב מתבצעת כשחוזרים לעבודה ולא רק. לעתים זה בגלל עודף חלב, או הרצון שלכן להתאוורר מעט ולהתרחק מסביבת התינוק לזמן שיהיה מוקדש רק לכן. הפתרון הוא כמובן שאיבת חלב. וודאו שיש לכן שקיות ייעודיות לאחסון חלב, אותן ניתן לשמור בקירור או הקפאה. את שקיות האחסון הסטריליות של מדלה תוכלו למלא ישירות מכל אחד מהדגמים של משאבות מדלה. השקיות עשויות פוליאתילן ואינן מכילות ביספנול A

רפידות חזייה רב פעמיות
רפידות לחזייה הן מצרך חובה. אף אחת לא מעוניינת למצוא את עצמה לפתע עם כתם כהה בחולצתה בשל זליגת חלב. אולם, אם כבר קניתן רפידות, למה שלא תקנו רב פעמיות? באפן זה גם תחסכו כסף רב, גם תשמרו על איכות הסביבה וגם תיהנו מרפידה רכה ונעימה, בניגוד לחד פעמיות שלעתים מותירות סיבים על החזה. ניתן היום למצוא רפידות עשויות כותנה רכה ונעימה ואפילו רפידות משי. משתמשים, מכסים ומשתמשים שוב ושוב.

רפידות איכותיות יהיו אטומות לנוזלים, כך ש"תאונות חולה" לא יקרו איתן, כולל שכבה ספוגת,נוחות וקלות לשימוש.

כל העזרים להנקה יעילה
מצרי הנקה משמשים כדי לסייע בהנקה ולהפוך אותה להכי נוחה ואפקטיבית שאפשר. כמובן שישנם מוצרים נוספים, בראשם עומדות משאבות ההנקה, וכן מוצרים טבעיים שמשמשים להגברת ההנקה פטמות סיליקון ועוד. מוזמנות להתעדכן על כלל מוצרי ההנקה בחנות שלנו:
https://www.babyrotem.co.il/Default.asp?sType=0&PageId=14148