5 מוצרים שכדאי לשכור במקום לקנות

רשימת הקניות הממוצעת לפני הלידה היא פחות או יותר בלתי נגמרת. אינספור פריטים שכל אחת מאיתנו "חייבת" לקנות, כך לפחות על פי החנויות המובילות והיועצות, שבכל רגע נתון אומרות לנו מה לקנות ומה לעשות לפני ואחרי הלידה. ישנם לפחות 5 פריטים שונים שכדאי להשכיר במקום לקנות ובכך לחסוך בהוצאה העצומה של קניות לפני ואחרי הלידה.

אלו הם הפריטים שכדאי לך לשכור במקום לרכוש:

משאבת הנקה
אחד הדברים שהכי מומלץ לשכור במקום לקנות הוא משאבת ההנקה, בה את משתמשת לאורך חודשי ההנקה בכדי לשאוב חלב לארוחות במהלך היום או כדי להקל על הגודש בחזה בזמן ההנקה. מחירן של משאבות הנקה לרכישה אינן זולות בעוד את עושה בהן שימוש לאורך תקופה מצומצמת בלבד.
מסיבה זו מרבית הנשים בוחרות לשכור משאבת הנקה בעלות חודשית סמלית שתשמש אותן עד תום תקופת ההנקה.

היכן ניתן לשכור?
אצלנו ב'בייבי רותם' תוכלי למצוא משאבות הנקה מקצועיות ומומלצות של חברת מדלה שמוצעות להשכרה לכל התקופה שתזדקקי להן ובשירות בכל חלקי הארץ.

מאזני תינוקות
מאזני תינוקות מאפשרים לנו לשקול את התינוק בבית, ממש כמו בטיפת חלב או בקופת החולים.
המאזניים מזהים תזוזה של התינוק במהלך השקילה ומסוגלים להציג שקילה מדויקת, גם במקרה שהתינוק זז או משחק במהלך השקילה. לא מעט הורים, בעיקר הורים לפגים, שמנהלים מעקב צמוד במיוחד אחר משקל והתפתחות התינוק, רוצים שיהיה להם בבית אמצעי מעקב נח ולכן רוכשים את המאזנים שהופכים ללא שמישים כשהתינוק גדל ומתפתח. השכרת מאזני תינוקות היא פתרון ביניים שמאפשר להורים הטריים ליהנות מכל היתרונות של מעקב צמוד אחר התפתחות התינוק במחיר אטרקטיבי שאינו מחייב רכישת מאזניים יקרים.

היכן ניתן לשכור?
בבייבי רותם תוכלו לשכור מאזני תינוקות דיגיטליים שיספקו תוצאות שקילה מדויקות ואמינות.

עריסות
בחודשים הראשונים לחייו של התינוק הורים רבים מעדיפים שיישן במקום "צפוף" יחסית ולא במיטת התינוק הרחבה. עריסות הן פתרון מצוין, כיוון שאפשר להציב אותן בכל מקום – ליד מיטת ההורים, בסלון או בכל פינה בבית והן מאפשרות לתינוק לישון במקום מחבק ואינטימי. לא כדאי לרכוש עריסה שלאחר מספר חודשים תהיה מיותרת, לאחר שהתינוק יעבור בשעה טובה למיטת התינוקות.

היכן ניתן לשכור?

רוב חנויות התינוקות כמו "שילב" ו"מוצצים" לדוגמה מציעות מבחר גדול של עריסות להשכרה מסוגים וגדלים שונים ובמבחר צבעים, כך שאפילו אפשר להתאים את העריסה השכורה לעיצוב הבית. מחיר השכרת עריסה משתנה מחנות אחת לאחרת, אך לרוב מדובר על כמה עשרות שקלים בחודש.

איזי טנס
איזי טנס הוא מכשיר להקלה על כאבי לידה ומיועד בעיקר לנשים שרוצות לחוות לידה טבעית ואפילו לידת בית. למרות שאין המלצה להשתמש במכשיר הזה שפולט פולסים חשמליים שמשבשים את תחושת הכאב ומסייעים לשחרור של אנדרופינים שעוזרים להקל על כאב הלידה. המכשיר שעשה מהפכה בארצות הברית ובאירופה, שם לידות הבית פופולריות יותר, עומד בתקני משרד הבריאות הישראלי.

היכן ניתן לשכור?
ניתן לשכור את המכשיר בחברות המתמחות בנושא בעלות של כמה מאות שקלים, אך חשוב לבדוק לפני ההשכרה שמדובר במכשיר תקין, מקורי ואיכותי.
*אין לראות בכך המלצה של בייבי רותם לשימוש במכשיר.

כסא הנקה
כסא ההנקה או כורסת ההנקה הם לרוב תוספת נחמדה לחדר התינוק. הכורסה מאפשרת לאם הטרייה לשבת בנוחות כשהיא מניקה את התינוק בחודשיו הראשונים ולשמור על הגוף במהלך ההנקה. התנודות העדינות שמציע כסא ההנקה הפכו אותו לפופולרי במיוחד, אבל העלות הגבוהה שלו פירושה שלאחר השקעה לא קטנה תצטרכי בסופו של דבר לוותר על הישיבה על הכסא, לאחר שהתינוק יגדל או יפסיק לינוק. מסיבה זו מומלץ לשכור את כסא ההנקה למשך כמה חודשים עד לתום השימוש בו ולחסוך את העלות הנוספת.

היכן ניתן לשכור?
לראשונה בישראל, בייבי רותם מציעה כסאות הנקה להשכרה. הכיסאות נוחים, מותאמים במיוחד להנקה ומושכרים במחיר אטרקטיבי.