קניית משאבת חלב – בייבי רותם

למרות שזה עשוי להיראות כך מן הצד, הנקה אינה עניין של מה בכך. היא כוללת בתוכה התמודדות אינסופית עם אתגרים בלתי צפויים, ובעיקר עם הצורך לשאוב חלב, שמהווה לחלוטין את ההמצאה של העת המודרנית. הכל על משאבת חלב, ובעיקר איפה לקנות אותה.

אם ברצונכם לרכוש משאבות הנקה – קניית משאבות חלב

נתחיל מהתחלה.

ילדת בשעה טובה. הנקה נראית לך כמו הבחירה הטבעית והאולטימטיבית מכל הבחינות – בונדינג עם תינוקך, חסכון כלכלי משמעותי, נוחות אינסופית (אין צורך לזכור תמיד לארוז קופסת אוכל עם מחלק מנות ועם בקבוק מים רתוחים) והרבה בריאות. בואי לא נשכח שכך את גם יכולה לדלג על הדיאטה ועדיין לרזות. אז למה בעצם לא להניק?

מגרעה אחת יש להנקה, והיא הצורך לשאוב. אמנם לא מגרעה גדולה, אם יודעים לבחור משאבת חלב נכונה, אבל בכל זאת מגרעה.

נתחיל מהתחלה.

קודם כל, ישנן משאבות ידניות או חשמליות. רשימה קצרה של משאבות ידניות: מדלה, אוונט, טומי קיד, אינפיניטי. המחירים נעים בין 200- 300 ₪. משאבות חשמליות: מיני אלקטריק, אלקטריק פלוס, אוונט, פמפ אין סטייל, לקטינה, אמדה ועוד. המחירים נעים בין 270- 700 ₪.

מה מעניין אותנו כשבוחרים משאבת חלב חשמלית?

חוזק המנוע, האם עובדת גם על סוללות או רק בחיבור לחשמל (כך שאפשר לשאוב גם מחוץ לבית בלי לחפש מקור חשמל)? האם היא שקטה (כך שאפשר לשאוב גם כשהילד ישן סוף כל סוף)? האם אפשר לשאוב משני הצדדים בו זמנית (ולחסוך חצי מהזמן)?

יתרונותיה של משאבת חלב ידנית

א. מכיוון שאין צורך לחבר אותה לחשמל, היא מתאימה גם לשומרות שבת.

ב. משאבת חלב ידנית ניתנת לוויסות חוזק השאיבה שייווצר על הפטמה, וכן מה תדירות הלחיצות.

ג. ניתן להסתובב איתה בתיק, בלי צורך להטעין אותה, לוודא שהסוללות מלאות או לחבר אותה לחשמל. היא זמינה לך בכל זמן ובכל מקום.

האם כדאי לרכוש משאבת חלב באינטרנט?

אבטחת הקנייה באינטרנט מאפשרת לנו לבצע רכישות בלי לדאוג לגורל כרטיס האשראי שלנו.

מכיוון שהאינטרנט מציע מכרזים רבים ומחירים זולים יותר, בשל היעדר הצורך להחזיק חנות הכרוכה בהוצאות, המחיר יכול להיות זול יותר משמעותית, וממילא רכישת משאבת חלב אינה רכישה קטנה.תמיד תוכלי לבקר בחנויות או מרכזי הנקה כדי לבדוק מהי משאבת חלב המתאימה לך, ואז להזמינה באחד מאתרי האינטרנט המציעים למכירה את הדגם הרצוי לך.

בכל מקרה, הקפידי לרכוש משאבת חלב שאת מקבלת עליה גם אחריות יצרן. אין סיבה שברכישה דרך האינטרנט לא תקבלי אחריות כזו.