מי אנחנו

בייבי רותם הוקמה בראשית שנת 2002 והינה החברה הגדולה ביותר בישראל להשכרת משאבות הנקה מתוצרת מדלה , החברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום משאבות חלב. וכחלק מהמאמץ להקל עליך ועל תינוקך, החברה גם מוכרת משאבות חלב, עזרי הנקה ומוצרים משלימים נוספים.

הנהלת "בייבי רותם" וצוות העובדים המסור מתנדבים מזה כשלוש שנים בעמותת "חיבוק ראשון". עמותת "חיבוק ראשון" מסייעת לתינוקות נטושים המגיעים לבתי החולים השונים ברחבי ארץ. עוצמת חשיבותו של חלב האם מורגשת בכל שלבי הטיפול בתינוק. חלב האם מחסן את הרך הנולד מפני מחלות וזיהומים וממלא תפקיד מכריע בהתפתחות התינוק. רופאי המערב מסכימים פה אחד כי חלב אם הינו המזון המומלץ ביותר לתינוק בשנותיו הראשונות.

לצד השירות המהיר והאדיב, אנו מתחייבים בפני ציבור לקוחותינו לאיכות המוצרים הגבוהה ביותר בשוק. משכך, אנו גאים להיות המשווקים העיקריים בארץ של חברת "מדלה", החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחום משאבות ההנקה בעולם.

צוות "בייבי רותם" עושה את מירב המאמצים על מנת לספק את השירות האיכותי והטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ומשתדל להגיע לכל מקום בארץ, 24 שעות ביממה.

אנו מקווים כי גם את, כמו מאות לקוחותינו בעבר, תהני מהשירות האיכותי וממוצרינו החדשניים ומאחלים לך הצלחה בשנים היפות עבורך ועבור תינוקך.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה והתייעצות לטל':
077-4320109 או 052-6500017 052-6500018

צוות בייבי רותם – השכרת משאבת חלב מדלה | שאיבת חלב אם.