השכרת משאבת חלב מדלה

כל אישה באשר היא, מעוניינת להזין את התינוק שלה בצורה הטובה ביותר, ולספק לו שלל תועלות תזונתיות, שישפרו את מערכת החיסון שלו ויעזרו לו להתפתח בצורה בריאה. מהסיבה הזו, בוחרות נשים רבות להניק את התינוק לאחר לידה, וכך ליהנות גם מיתרונות פסיכולוגיים ניכרים של חיבור אל התינוק, חיזוק הקשר הדיאדי איתו, וכן מחיסכון כלכלי משמעותי ביותר לאחר לידה של הוצאות על תחליף חלב מלאכותי. על מנת להצליח ולייצר הצלחה בהנקה לאחר לידה, וכן על מנת להצליח לשמור עליה לאורך זמן, קיימת משאבת חלב מדלה שמהווה אביזר הכרחי לכל מניקה.

משאבת חלב מדלה – שפע חלב, שפע יתרונות

משאבת חלב מדלה היא פתרון מצוין למספר סוגים של מקרים, שמתרחשים אחרי לידה, החל משימוש של משאבת חלב מדלה מתוך הרצון להתחיל בייצור חלב אחרי לידה כדי לספק לתינוק חלב, ובעיקר את הקולוסטרום החיוני כל כך להזנתו; עבור בשימוש של משאבת חלב מדלה מתוך רצון לשמור חלב של אחרי לידה עבור תינוק חלש מדי, חולה, פג או שנזקק לטיפול רפואי כלשהו; ישנו גם שימוש של משאבת חלב מדלה, המתבצע מתוך רצון להגביר את תפוקת החלב אצל אם אחרי לידה, שגופה מתקשה בייצור החלב באופן עצמאי, או עבור אם אשר עוברת הליך רפואי כלשהו שמונע ממנה לייצר חלב או להניק את תינוקה לבד, ואפילו כאשר ההנקה עוד לא מבוססת ויש רצון לבסס אותה בצורה קבועה. בנוסף, ישנו שימוש של משאבת חלב מדלה, שמתרחש הרבה לאחר לידה, כאשר ההנקה כבר מבוססת, מתוך רצון לאפשר לאדם נוסף להאכיל את התינוק בחלב אם שאוב מתוך בקבוק, וכן מתוך רצון לאפשר לאם לצאת מהבית, להתאוורר, לחזור לעבודה, לצאת לבילוי או לכל סידור אחר.

משאבת חלב מדלה – לרכוש או להשכיר? ומתי?

נשים רבות תוהות מהו הזמן הנכון להיערך לקראת לידה ולהשיג משאבת חלב מדלה, ולא יודעות האם רצוי לרכוש משאבת חלב מדלה או להשכירה. ובכן, התשובה לגבי הזמן תלויה בסוג ההנקה, ובכל מקרה לא רצוי להשיג משאבת חלב מדלה לפני לידה, משום שאין לדעת מה יקרה. במידה והאם נמצאת ממש לאחר לידה ועוד לא יודעת האם תניק, כמה ההנקה תתבסס, ובאיזו מהירות יתרגלו היא והתינוק להנקה, רצוי להשכיר משאבת חלב מדלה ולא לרכוש אחת. בשעה שהאם והתינוק כבר נהנים מהנקה מבוססת וקבועה זמן מה לאחר לידה דווקא רכישה של משאבת חלב מדלה תהיה צעד נבון יותר, שיאפשר לשניהם ליהנות מהיתרונות הרבים של ההנקה לאורך זמן, ויאפשרו לאם לחזור בצורה הדרגתית לחיים עצמאיים, מבלי לקטוע את ההנקה, ולאפשר לבני משפחה ולמכרים נוספים את האפשרות להזין את התינוק בחלב אם בריא וטוב לו התינוק זקוק.